Smart WallsSmart Walls

Kariéra

HLEDÁME DO TÝMU OBCHODNÍ ASISTENT/KU s NJ

POLOVIČNÍ NEBO PLNÝ ÚVAZEK

JSME STUDIO SE ZAMĚŘENÍM NA INTERIÉROVÝ DESIGN. NAŠÍ VLAJKOVOU LODÍ JE STARTUPOVÝ PRODUKT SMART WALLS.

MIMO TO SE TAKÉ ZAMĚŘUJEME NA VÝROBU OBCHODNÍHO NÁBYTKU S PARTNERY ZEJMÉNA V NĚMECKU.

Jaká náplň práce tě u nás čeká:

◦ administrativní podpora obchodní oblasti

◦ komunikace s partnery z ČR i zahraničí

◦ správa firemních dat v ČJ a NJ

◦ příprava a zpracování zakázek včetně fakturace

◦ zpracování cenových kalkulací

◦ příprava podkladů na jednání

◦ další administrativní činnosti dle požadavků

Co od tebe požadujeme:

◦ min. SŠ vzdělání s maturitou

◦ znalost NJ – (B2/C1) pokročilá úroveň

◦ znalost AJ – základní

◦ pokročilá znalost MS Office – především Excel

◦ zodpovědnost, spolehlivost, pečlivost

◦ příjemné vystupování, prezentační dovednosti, obchodní myšlení

◦ časová flexibilita

◦ praxe na podobné pozici vítána

Co nabízíme:

◦ stabilní zaměstnání

◦ práci na poloviční nebo plný úvazek na dobu neurčitou

◦ práci v mladistvém a příjemném kolektivu

◦ služební telefon, stravenky

◦ nástup možný ihned!

Své CV v českém i německém jazyce nám prosím zašli na o.kahl@dekre.cz.

Naše aktivity najdeš na tomto webu a také na našich sociálních sítích:

Nejnovější komentáře
    Archivy
      Rubriky
      • Žádné rubriky
      Categories
      Latest Posts